Гідрофобізатор для фасаду з різних матеріалів

Гідрофобізатор для фасаду – важливий будівельний матеріал для різних типів матеріалу.

Гідрофобізатор ФОБ Ф-7 – універсальний засіб, що не змінює зовнішній вигляд матеріалу, ідеально підходить для обробки різних поверхонь:

 • Цегляна кладка
 • Штукатурка
 • Шпаклівка
 • Натуральний камінь
 • Штучний камінь

Максимальне водопоглинання є важливим параметром будівельних матеріалів і визначає їх здатність вбирати вологу. У різних матеріалів рівень насичення різний: наприклад, для повнотілої цеглини – 12%, порожнистої – до 15%, керамічного блоку – 11-14%, газобетону – 10-15% і так далі.

Взимку, за негативної температури, вода всередині будматеріалу може замерзнути, перетворюючись на лід. Процес замерзання вологи всередині матеріалу супроводжується збільшенням обсягу на 12%, що може призвести до утворення тріщин та руйнування матеріалу.

Гідрофобізатори впливають хімічно, проникаючи в капілярно-пористу структуру матеріалу та утворюючи герметики в порожнинах. Це запобігає проникненню води, жиру та олії, покращуючи при цьому теплозахисні властивості, міцність та продовжуючи термін служби матеріалу. Важливо, що паропроникність матеріалу залишається без змін, що є додатковою перевагою.

Гідрофобізатор не тільки продовжує термін служби фасаду, але також покращує їх теплоізоляційні властивості. Це досягається завдяки тому, що гідрофобізатор запобігає вбиранню зайвої вологи цеглою, бетоном або шлакоблоком, що виключає заповнення пір вологою. Таким чином, матеріали кладки краще утримують тепло.

Однак не менш важливою перевагою використання гідрофобізатора для цегли та керамоблоку є його здатність зберігати зовнішній вигляд кладки на довгий період. Оброблена цегла зберігає свій привабливий зовнішній вигляд і характеристики міцності протягом тривалого часу.

Гідрофобізатор для фасаду з натурального каменю

Гідрофобізація натурального та штучного каменю є важливим етапом у забезпеченні їх довговічності та збереженні зовнішнього вигляду вашого фасаду. Гідрофобізатор ФОБ Ф-7, що застосовується на кам’яних поверхнях, створює захисний шар, який відштовхує воду та запобігає вбиранню вологи. Це має кілька ключових переваг:

 • Оброблений гідрофобізатором камінь довше зберігає свій початковий колір, текстуру та блиск, не піддаючись негативному впливу води та атмосферних умов.
 • Оброблений гідрофобізатор камінь легше чиститься і вимагає менше зусиль для підтримки в чистоті.
 • Гідрофобізатор створює захисний бар’єр, який допомагає запобігти негативному впливу ультрафіолетових променів на поверхні каменю. Це особливо важливо для запобігання вигоранню та втраті початкового відтінку матеріалу.
 • Розробляються таким чином, щоб не залишати липких або маслянистих слідів на поверхні, забезпечуючи чистоту та збереження природного вигляду.
 • Допомагає зберегти колір та відтінок каменю, запобігаючи його вигоранню під впливом сонячних променів.
 • Гідрофобізація також забезпечує додатковий захист від утворення плісняви та висолів, запобігаючи проникненню вологи в пори матеріалу.
 • Гідрофобізатори мають стійку формулу, що не потребує вторинного нанесення (одного шару вистачає на строк до 15 років), що робить їх зручними у використанні.

Для того, щоб купити гідрофобізатор для фасаду — робіть замовлення на сайті gidrofob.com.ua або телефонуйте за номером:

☎️(063)811-9000