Про нас

Наша компанія на будівельному ринку вже понад 20 років з 1999 року. За цей час ми дізналися все про будівельні матеріали, їх особливості, плюси та недоліки. На власному досвіді ми неодноразово переконувалися, як навіть ідеально виконаний об’єкт руйнується під впливом природних факторів: бетон та камінь руйнуються від води, на мощенні з’являються висоли, тротуарна плитка вицвітає на сонці. Ми не схили йти ні на найменші компроміси у своїй справі, і нам вдалося знайти рішення – захисне просочення FOB-F7.

Використання гідрофобізатору FOB-F7 допомагає вирішити всі перераховані вище проблеми, а також багато інших. Будь-яка поверхня, виконана з мінеральних будматеріалів, будь то доріжка, фасад будівлі або фігурні елементи, набуває додаткової міцності довговічності при обробці гідрофобізатором.

FOB-F7

Ми постійно застосовуємо FOB-F7 на своїх об’єктах і можемо з повною впевненістю рекомендувати його. Ми випробовували захисне просочення гідрофобізатор FOB-F7 на своїх об’єктах:

  • випробування гідрофобізатора ФОБ-Ф7 на поверхні тротуарної плитки з навантаженням на стирання;
  • покриття водовідштовхувальним просоченням цегли, та інших матеріалів для кладки (газоблоку, піноблоку, керамоблоку, шлакоблоку);
  • захист залізобетонних конструкцій гідрофобним просоченням;
  • покриття захисним просоченням FOB-F7 цокольного поверху для утеплення;
  • просочення захисним засобом від висолів штучного каменю, фасадного каменю та облицювального каменю;
  • вологоізолятор та просочення від руйнування натурального каменю, такого як ракушняк, вапняк та піщаник.

Gidrofob F7

У цих випробуваннях гідрофобізатор FOB-F7 виявив свою високу ефективність, запобігаючи поглинанню води та вологи всередину матеріалу, збільшуючи морозостійкість, зменшуючи теплопровідність, зберігаючи матеріал від висолів та руйнування. Середній термін служби гідрофобізатора FOB-F7 становить 15 років, причому повторного нанесення не потрібно. Тому ми використовуємо цей продукт на своїх об’єктах, рекомендуємо клієнтам та партнерам.

Також важливо, що гідрофобне просочення FOB-F7 проста у застосуванні, всього чотири кроки:

інструкція фоб ф7

Ми запрошуємо до співпраці будівельні та ремонтні компанії та бригади, продавців будматеріалів, а також роздрібних реалізаторів. У нас ви завжди знайдете привабливі пропозиції та оптові знижки. А найголовніше, наш продукт – це надійне та перевірене рішення, яке є надійним рішенням для кожного, хто має справу з мінеральними будматеріалами.

Серед наших партнерів відомі виробники бетону, ФЕМ, газо-, крамо- та шлакоблоків, такі як “Бетон від Ковальської”, “Авеню”, “Золотий мандарин”, “Смерека”, “МегаБрук”, “Гранд Бетон”, “Кератерм” і багато інших.

партнери

Для того, щоб купити захисне просочення для бетону, тротуарної плитки, каменю та цегли, дзвоніть 063 811-9000, оформляйте замовлення на сайті або приїжджайте до нас за адресою вул. Будіндустрії, 7.