Догляд за мармуром

Мармур досить делікатний матеріал, і його не слід чистити речовинами, які можуть пошкодити його структуру та зовнішній вигляд. Мармур – це карбонатна порода, чутлива до кислот, абразивних речовин та багатьох інших хімічних впливів. Ось деякі рекомендації щодо чищення мармуру:

Тепла вода та м’яка тканина: для повсякденного чищення мармуру використовуйте м’яку ганчірку або губку, змочену у теплій воді.

Спеціалізовані миючі засоби для мармуру: для більш глибокого чищення мармуру використовуйте спеціальні мармурові миючі засоби, які створені, щоб не пошкоджувати цей матеріал.

Обережно з кислотами: уникайте використання миючих засобів, таких як оцет або лимонний сік, оскільки вони можуть пошкодити мармур.

Сухе чищення: пил і бруд можна видаляти за допомогою сухої м’якої ганчірки або щітки.

Уникайте абразивів: ніколи не використовуйте абразивні засоби або жорсткі щітки для чищення мармуру, оскільки вони можуть спричинити подряпини.

Сушка: після чищення мармурову поверхню слід ретельно висушити, щоб уникнути плям.

Захист від плям: мармур може вбирати рідини та плями. Рекомендується використовувати спеціальні засоби для гідрофобізації мармуру, щоб знизити його поглинання та спростити повсякденне чищення.

Професійне чищення: для серйозного очищення та відновлення мармурових поверхонь краще звернутися до професіоналів, оскільки вони мають досвід та обладнання для безпечної обробки мармуру.

Дотримуючись цих рекомендацій, Ви зможете зберегти красу та довговічність мармурових поверхонь.

Правила догляду за мармуром

Ці рекомендації дуже важливі для підтримання зовнішнього вигляду та довговічності мармуру. Додам кілька додаткових порад:

 • Уникайте використання агресивних миючих засобів: мармур чутливий до кислот, абразивів та аміаку. Тому не використовуйте засоби, що містять лимонну кислоту, оцет, аміак чи абразивні частинки. Вони можуть зашкодити поверхню мармуру.
 • Ізолюйте мармур від гарячих каструль та сковорідок: мармур чутливий до високих температур, тому уникайте ставити гарячі предмети безпосередньо на мармурову стільницю. Завжди використовуйте підставки.
 • Гідрофобізуйте поверхню: Мармурові поверхні можуть бути пористими та вбирати рідини, що може призвести до появи плям. Гідрофобізатор допомагає зменшити поглинання. Ви можете придбати спеціальні мармурові герметики та застосовувати їх відповідно до інструкцій виробника.
 • Швидко видаляйте плями: якщо на мармурі все ж таки з’явилися плями, особливо від кислотних рідин або пігментованих продуктів (наприклад, вино), негайно почніть видалення. Використовуйте м’яку губку та нейтральний миючий засіб.
 • Бережіть мармур від механічних пошкоджень: будьте обережні під час використання гострих або важких предметів, щоб уникнути подряпин і сколів.
 • Слідкуйте за вологістю: особливо у ванній кімнаті, де мармур також часто використовується, контролюйте вологість і забезпечуйте хорошу вентиляцію, щоб запобігти росту плісняви та грибків, а краще користуйтеся гідрофобізатором

З правильним доглядом мармурові поверхні можуть зберегти свою красу і блиск на довгі роки.

Що таке гідрофобізатор для мармуру?

Гідрофобізатор для мармуру – це спеціальний хімічний склад, створений для відштовхування води та рідин від поверхні мармуру. Він утворює невидимий захисний шар, який дозволяє мармуру зберегти свою первісну красу, запобігаючи вологі, бруду, мастила та інших забруднювачів від впровадження в структуру каменю.

Переваги гідрофобізатора для мармуру:

 • Захист від води: Гідрофобізатор робить поверхню мармуру стійкою до води, що означає, що вода та вологість не вбираються, а скочуються поверхнею. Це допомагає уникнути утворення плям від рідин.
 • Збереження кольору: застосування гідрофобізатора дозволяє мармурові зберегти свій початковий колір та відтінок. Він не вицвітає під впливом сонця та інших факторів навколишнього середовища, тобто захищений від УФ-кращої.
 • Легкість догляду: захищена гідрофобізатором поверхня мармуру легко чиститься і миється. Бруд та пил не проникають глибоко в пори каменю.
 • Довговічність: гідрофобізатор створює стійкий захист, який зберігається протягом тривалого часу. Це зменшує необхідність у регулярному обслуговуванні та відновленні мармурових поверхонь (однієї кулі вистачає на строк до 15 років)
 • Прозорість: гідрофобізатори невидимі, що означає, що вони не впливають на вигляд мармуру і не змінюють колір виробу.

Як застосовувати гідрофобізатор для мармуру:

Застосування гідрофобізатора для мармуру – це зазвичай простий процес. Вам потрібно:

1. Очистити поверхню мармуру від бруду та пилу.

2. Нанести гідрофобізатор на поверхню, дотримуючись інструкцій виробника.

3. Дати засобу висохнути та проникнути у структуру мармуру.

Важливо, що процес гідрофобізації найкраще проводити в добре вентильованому приміщенні та з дотриманням відповідних запобіжних заходів.

Гідрофобізатор для мармуру – це надійний засіб для збереження краси та якості мармурових поверхонь. Він робить мармур більш стійким до води, плям та забруднення, забезпечуючи тривалий термін служби цього привабливого матеріалу. Якщо у Вас ще залишилися питання або Ви вирішили купити гідрофобізатор для мармуру — переходьте на сайт gidrofob.com.ua або зателефонуйте:

☎️(063)811-9000