Чим потрібно обробляти бетон від вологи

Захист бетону від вологи – це процес застосування різних методів та матеріалів для запобігання проникненню вологи в бетонні конструкції. Основна мета захисту бетону від вологи полягає у запобіганні руйнуванню матеріалу та збільшенню його довговічності.

Захист бетону від вологи
Захист бетону від вологи

Для захисту бетону від вологи існують різні методи та матеріали. Ось кілька способів обробки бетону для запобігання проникненню вологи:

 • Гідроізоляція: застосування гідроізоляційних матеріалів, таких як спеціальні покриття, мембрани або рідкі гідроізоляції на поверхню бетону. Це допомагає створити бар’єр, який запобігає проникненню вологи.
 • Герметизація швів та тріщин: шви та тріщини в бетоні можуть бути потенційними місцями для проникнення вологи. Їхня герметизація спеціальними герметиками або герметичними стрічками допомагає запобігти проникненню вологи через них.
 • Застосування гідрофобних просочень: гідрофобні просочення для бетону використовуються для обробки поверхні бетону та створення захисного шару, що відштовхує вологу.
 • Правильна дренажна система: забезпечення хорошої дренажної системи навколо бетонних конструкцій допомагає відводити воду та запобігати її затримці біля основи.
 • Якісне будівництво: важливо дотримуватися правильних технологій при зведенні бетонних конструкцій, щоб уникнути можливих проблем з вологою в майбутньому. Це включає правильне ущільнення бетону, використання водонепроникних добавок та дотримання рекомендацій виробника.

Захист бетону від вологи

Обробка бетону гідрофобізатором – це метод, що дозволяє захистити матеріал від негативного впливу вологи та навколишнього середовища, запобігаючи його надмірному вбиранню. Бетон, будучи пористим, вимагає такої обробки, що підвищує його водонепроникність, морозостійкість та збільшує термін служби конструкції.

Обробка бетону від вологи
Обробка бетону від вологи

Головна мета гідроізоляції полягає у захисті бетонних конструкцій від проникнення вологи, що може спричинити їх руйнування. Бетон не стійкий до впливу агресивних хімічних речовин, опадів та промислових газів, які можуть зашкодити його структурі. Якість бетону визначається співвідношенням компонентів, хімічними процесами та водоцементним співвідношенням.

Після застосування захисного просочення на поверхні утворюється гідрофобне покриття, що складається з полімерного невидимого шару. Це покриття перешкоджає проникненню вологи в пори матеріалу. Ось властивості водовідштовхувального просочення Гідрофобізатор FOB-F7:

 • Надання поверхні водовідштовхувальних властивостей.
 • Запобігання утворенню висолів (сольових відкладень).
 • Зниження забруднення фасадів від атмосферних опадів.
 • Запобігання розмноженню плісняви та грибків.
 • Збільшення морозостійкості бетонних конструкцій, що знаходяться на вулиці.
 • Забезпечення довговічності та стійкості до зносу.
 • Підвищення теплостійкості.

Обробка бетону від вологи відіграє важливу роль у підтримці його міцності та довговічності. Рекомендується звернутися до фахівців або виробників матеріалів для отримання конкретних рекомендацій щодо обробки бетону в залежності від умов та вимог конкретного проекту. Для того, щоб купити гідрофобізатор для бетону – робіть замовлення на сайті https://gidrofob.com.ua/uk або телефонуйте за номером:

☎️(063)811-9000