FOB-F7 - захисний засіб для плитки, цегли, каменю і бетону

Black Stone

створює ефект самоочищення

надає водовідштовхувальні властивості

перешкоджає утворенню висолів

зупиняє процес руйнування

15 РОКІВ

термін служби

7 ММ

проникність

1 ШАР

економія

Замовити консультацію експерта

Тротуарная плитка

ТРОТУАРНА ПЛИТКА

ПЕСЧАНИК

ПІСЧАНИК

Кирпич

ЦЕГЛА

Бетон

Бетон

FOB-F7 - що це таке?

Гідрофобізатор FOB-F7 – захисна пропитка глибокого проникнення, спеціально розроблена для тротуарної плитки і мінеральних поверхонь з цегли, бетону, піщанику з навантаженням на стирання

Гідрофобні властивості

Запобігає виникненню висолів

Ефект самоочищення

Стійка до стирання

FOB-F7 - защитное средство для плитки, кирпича, камня и бетона

Збільшує морозостійкість

Створює захист від атмосферного впливу

Захищає від цвілі

Екологічно чиста

Переваги

 • 1Висока проникаюча здатність
 • 2Скорочує водопоглинання
 • 3Не створює липкий слой
 • 4Для зовнішніх і внутрішніх робіт
 • 5Не вимагає повторного нанесення
 • 6Захищає відтінок від вигорання
 • 7Без кольору і запаху
защитная пропитка для минеральных поверхностей
защитная пропитка для минеральных поверхностей

Чому FOB-F7?

Один з найважливіших питань в будівництві - це як зберегти створене творіння і захистити від руйнівного впливу негативних навколишніх факторів

Щоб відповісти на це питання нам довелося провести не один тест і перепробувати безліч варіантів різних захисних засобів

FOB-F7 зарекомендувала себе як найкраща захисна водовідштовхувальна пропитка для горизонтальних поверхонь з бетону з навантаженням на стирання

Гідрофобізатор FOB-F7 - це сучасна водовідштовхувальна пропитка, яку необхідно придбати для захисту тротуарної плитки, цегли та інших виробів з бетону від негативного впливу зовнішніх факторів. Вода є основним фактором, що запускає руйнівний механізм будь-якого будівельного матеріалу ще... ще...

Гідрофобізація може допомогти з такими проблемами:

 • небажана поява висолів;
 • захист від солі і реагентів;
 • зупиняє процес руйнування;
 • створює ефект самоочищення
 • надає водовідштовхувальні властивості;
 • збільшує морозостійкість матеріалу

Властивості гидрофобного покриття FOB-F7:

 • стійкість до УФ-випромінювання; лужному середовищі; до змін температури;
 • зменшення небажаних утворень білих висолів;
 • зменшення проникнення води і розчинених солей;
 • збереження паропроникності;
 • тривалий термін служби покриття до 15 років;
 • вимагає нанесення в тільки в один шар;
 • глибоко проникаючий засіб;
 • екологічно безпечний продукт, не має кольору і запаху.
Приховати

Ціни

Gidrofob, 5л

1760 грн

Замовити

Витрата: 35-50 м2

Обсяг: 5 литров

Gidrofob, 10л

3350 грн

Замовити

Витрата: 70-100 м2

Обсяг: 10 литров

Gidrofob, 20л

6270 грн

Замовити

Витрата: 140-200 м2

Обсяг: 20 литров

Сертифікати

Інструкція із застосування

Очистить обрабатываемую поверхность и дать хорошо высохнуть Очистити оброблювану поверхню і дати добре висохнути

Нанести пропитку при помощи бытового пульверизатора низкого давления Нанести просочення за допомогою побутового пульверизатора низького тиску

Подождать 18 часов до полной полимеризации Почекати 18 годин до повної полімеризації

Во время обработки и высыхания погода должна быть сухой, не желательно попадание прямых солнечных лучей! Під час обробки і висихання погода повинна бути сухою, не бажано попадання прямих сонячних променів!

Відгуки

Як ми працюємо

Крок 1

Ви залишаєте заявку на сайті або по телефону

Крок 2

Наш фахівець зв'язується з Вами

Крок 3

Ви отримуєте рахунок і оплачуєте його

Крок 4

Ми доставимо Ваше замовлення в зручний час і місце

Наші спеціалісти

Консультації з понеділка по п'ятницю від 9:00 до 18:00

Консультант Андрей
Андрій

"В наш час, найкраща реклама - це сарафанне радіо."

Консультант Виктория
Вікторія

"Людина, яка радіє щастю інших людей, завжди буде щасливою сама."

Консультант Юрий
Юрій

"Щоб допомогти іншому, не потрібно бути багатим - досить бути добрим!"

Замовити консультацію експерта

Гідрофобізатор - це спеціальне просочення, за допомогою якого вдається забезпечити якісне покриття різноманітних будівельних матеріалів. В основі лежить застосування унікального складу, який захищає від хімічних впливів, проникає всередину пористої структури, захищає від багатьох негативних впливів. Забезпечується захист від проникнення води, коли повітря без проблем проникає в пори. Купити якісні засоби можна у нас на вигідних умовах, розраховуючи на бездоганне обслуговування та сучасний сервіс.

Для чого застосовується захисне просочення?

Якщо вибрати якісний гідрофобізатор, можна отримати кілька важливих функцій. Засіб забезпечує збільшення водовідштовхувальних характеристик. Якщо не використовувати просочення, будівельні матеріали будуть піддаватися негативному впливу агресивних факторів. Може зруйнуватися фундамент, штукатурка та інші елементи будинку. Застосовуватись гідрофобізатор для бетону, каменю, цегли може з такими цілями:

 • Захист від утворення сольових плям.
 • Захист від плісняви, грибка та різноманітних інших патогенних мікроорганізмів.
 • Захист від вологи. У процесі застосування створюється особливий водовідштовхувальний шар, що забезпечує додатковий захист.
 • Продовжується термін експлуатації лакофарбового покриття.

Завдяки цьому можна продовжити термін експлуатації будівельних матеріалів та відповідного об'єкта. Головне замовити якісний засіб, що підійде під конкретний матеріал. Забезпечується ідеальний захист від багатьох негативних факторів впливу, що неймовірно важливо.

Переваги гідрофобізатора

Якщо купити сертифіковане захисне просочення для бетону, тротуарної плитки та інших мінеральних матеріалів, забезпечується одержання безлічі унікальних переваг. Серед основних варто виділити:

 • Безпека для людського здоров'я, тому що у складі є лише сертифіковані компоненти. Вони зазвичай не викликають ніяких алергічних реакцій, роздратування та інших впливів негативного характеру для здоров'я людини.
 • Простота використання, тому що в більшості випадків для нанесення можна скористатися просто пензлем. Не потрібно користуватися складними інструментами, що прискорює процес та робить його максимально доступним.
 • Ціна приємно дивує доступністю, особливо на тлі багатьох експлуатаційних переваг.

Гідрофобізатор для збільшення морозостійкості бетону

Щоб забезпечити тривалість експлуатації бетонних виробів, дуже важливо постаратися підвищити їхню морозостійкість. Якщо не досягти відповідного ефекту, бетон під впливом негативних температур дуже сильно і швидко може зашкодити. Забезпечується високий рівень стійкості до морозів за допомогою спеціальних просочень. На сучасному ринку просочення заслужено вважається раціональним рішенням. Вона виконує кілька важливих функцій, серед яких захист від руйнувань, продовження терміну застосування.

У холодну пору року на бетон лягає підвищене навантаження. Якщо зверху буде ще й сніг, вона збільшується додатково. Вода розморожується, проникає в пори, що потенційно дуже небезпечно для бетону, тому що збільшується його об'єм. Відповідно внутрішня напруга також підвищується. Це може призвести до руйнування структури. Спочатку виникають внутрішні ушкодження, та був вони можуть постійно збільшитися. Щоб не допустити поступового розшарування, необхідно придбати спеціальні захисні засоби. Ціна відносно невисока, що робить придбання максимально доступним. Бетон потребує захисту незалежно від класу. У процесі вибору просочення потрібно просто визначити, який його клас і марка, віддати перевагу перевіреному бренду. Такий відповідальний підхід гарантує безліч переваг у процесі використання.

Рівень морозостійкості можна виміряти числом циклів замерзання, а також розморожування, які не надають на матеріал руйнівного впливу і коли його структура може зберегтися. Якщо низькі показники стійкості, матеріал може змінювати колір і змінювати кути. Щоб не допустити нічого подібного, треба придбати просочення для підвищення морозостійкості. Це раціональне і зважене рішення у цій сфері.

Гідрофобізатори тут можуть виявитися дуже корисним інструментом. Ефективність визначатиметься заданими технічними характеристиками. Засоби дозволяють досягти такого ефекту, як захист пір від розширення під впливом негативних температур, зниження вбирання вологи і відповідно запобігання пошкодженням.

Купити гідрофобізатори та засоби для підвищення морозостійкості

Треба купувати кошти у перевіреному місці. У нас кожне пройшло випробування, має повний набір потрібних характеристик. Визначатись з вибором оптимального засобу краще разом із компетентним менеджером, що точно дозволить гарантувати ідеальний вибір. Збільшення стійкості матеріалів відіграє важливу роль. Звернутися до нас для покупки відповідної продукції можна з таких причин:

 • Великий вибір.
 • Консультування кваліфікованих менеджерів.
 • Комфортна співпраця, швидке обслуговування.
 • Гарантія якості та ін.

У таких умовах нескладно буде вирішити свої проблеми із покупкою гідрофобізаторів.

Гідрофобізатор для цегли, газобетону, шлакоблоку та інших матеріалів для кладки

Використання гідрофобізатора не тільки збільшує термін служби матеріалів для кладки, але і підвищує їх теплоізоляційні характеристики. Це відбувається за рахунок того, що гідрофоб не дає цегли, бетону, шлакоблоку вбирати додаткову вологу, яка заповнює пори. Таким чином, матеріали кладки набагато краще зберігають тепло.

Не менш важливим плюсом використання гідрофобізатора для цегли та керамоблоку є його здатність надовго зберігати зовнішній вигляд матеріалу кладки. Оброблена цегла надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд, так само, як і свої характеристики міцності.

Гідрофобізатор для тротуарної плитки та каменю

Поверхні, вимощені плиткою, натуральним каменем (наприклад, гранітом або пісковиком), клінкерною плиткою також потребують захисту. Одна з головних проблем після мощення – поява висолів. Гідрофобізатор перешкоджає появі на тротуарній плитці, камені, бетоні висолів, захищає від вологи, розтріскування, дозволяє надовго зберегти привабливий вигляд поверхні.

Використання гідрофобізатора для крихких видів натурального каменю, таких як пісковик або вапняк, дозволяє значно підвищити їх характеристики міцності, що дозволяє без проблем використовувати їх для мощення прибудинкових територій. Більше ніякого пилу та брудних слідів після дощу – гідрофобізатор надійно захистить піщаник.

Тротуарна плитка та бруківка після обробки захисного просочення також значно збільшують міцність та термін служби завдяки якісному захисту від проникнення води в пори матеріалу. При сезонних перепадах температур увібрана вода може стискатися і розширюватися, що в кінцевому підсумку призводить до розтріскування. Використання гідрофобізатора дозволяє убезпечити покриття від таких ризиків терміном до 15 років.

Ще одна важлива перевага використання гідрофобізатора для тротуарної плитки, клінкеру, каменю – захист від появи грибка та плісняви.

У нас ви можете замовити гідрофобізатор для бетону, каменю, тротуарної плитки, цегли за вигідними цінами з доставкою по всій Україні!

Оберіть мову сайту: