Просочення для бетону для зовнішніх робіт

Бетон завжди вважався гарантом надійності та довговічності для багатьох поколінь будівельників. З недавніх пір для його захисту використовується просочення для бетону для зовнішніх робіт, яке запобігає впливу вологи і збільшує міцність бетону.

Просочення для бетону для зовнішніх робіт має кілька цілей:

 • Підвищення міцності та зменшення зносу матеріалу.
 • Покращення зовнішнього вигляду конструкції.
 • Збільшення терміну експлуатації матеріалу.
 • Надійний захист від впливу вологи, повітря та хімічних сполук.
 • Можливість зміцнення старих споруд.
 • Захист від пилу та плям.
 • Запобігання появі висолів та розвитку грибка та моху на поверхні.

Нові будівельні технології дозволяють перетворити бетон на міцніший матеріал, який стійкий до впливу вологи. Просочення для бетону для зовнішніх робіт може бути органічним або неорганічним. Органічна просочення проникає в пори бетону, забезпечуючи захист поверхні від різних впливів. Неорганічне просочення, також відоме як силікатне, реагує зі сполуками в порах бетону.

Для зовнішніх об’єктів використовується просочення для бетону:

 • Напольне покриття
 • Фасади
 • Паркани
 • Стовпи
 • Цоколі

Яке просочення для бетону для зовнішніх робіт обрати

Просочення для бетону, призначені для зміцнення, можуть бути класифіковані за їх функціональністю:

 • Знепилюючі: ефективні на великих площах бетонних підлог, відкритих майданчиках та в приміщеннях, де часто взаємодіють із хімічними реагентами. Наша команда радить водовідштовхувальне просочення Blackstone, вона відмінно знепилює та захищає бетон від води.
 • Зміцнюючі: часто вважаються універсальними. Вони мають високу ударну в’язкість, зносостійкість і вологонепроникність. Просочення на основі калію та натрію сприяють збільшенню міцності бетону до М600 та запобігають утворенню висівів. Просочення на основі літію проникають глибше, до 5 мм, та забезпечують більш високий ступінь зміцнення.
 • Гідрофобізуючі (водовідштовхувальні): застосовуються для бетонних конструкцій з високими вимогами до захисту від вологи. При нанесенні вони заповнюють мікротріщини та пори, забезпечуючи ефективний вологозахист. Найчастіше саме цей засіб використовують наші спеціалісти на будівельних майданчиках.
 • Кольорові: покращують зовнішній вигляд покриттів, дозволяючи фарбувати будинки та споруди. Часто такі просочення додатково обробляють зміцнюючими або гідрофобізуючими складами.

Грунтуючі склади застосовуються перед різними видами оздоблювальних робіт, таких як штукатурка, фарбування, укладання плитки та покриттів підлоги, обклеювання стін та інші види оздоблення. Вибір конкретного складу залежить від умов експлуатації, виду обробки та стану оброблюваної поверхні.

Кращим просоченням для бетону для зовнішніх робіт ми вважаємо гідрофобізатор FOB – F7. Це надійний склад, розроблений відповідно до сучасних технологій, що знаходить широке застосування в будівництві.

Гідрофобізатор FOB – F7 є спеціалізованим просоченням, призначеним для захисту зовнішніх бетонних поверхонь від вологи та інших згубних впливів зовнішнього середовища. Цей склад проникає в пори бетону, утворюючи захисний шар його поверхні, який відштовхує воду. Такий захист допомагає запобігти вологопоглинанню, що знижує ризик пошкоджень бетону, спричинених морозом, водою та агресивними хімічними речовинами.

Використання гідрофобізатор для бетону має безліч плюсів. По-перше, він підвищує морозостійкість бетону, запобігаючи його руйнуванню при заморожуванні та відтаванні вологи в порах бетону. По-друге, гідрофобізатор захищає бетон від утворення сольових висолів та карбонатних відкладень, що зберігає його цілісність та естетичний вигляд протягом тривалого часу. Крім того, він знижує ймовірність появи тріщин та збільшує термін служби бетонних конструкцій.

Гідрофобізатор FOB – F7 застосовується не тільки на бетонних поверхнях, але і на виробах з бетону, таких як тротуарна плитка, бетонні блоки, плити, стіни та інші елементи. Це особливо важливо для конструкцій, що піддаються впливу вологи або знаходяться на відкритому повітрі. Правильне використання гідрофобізатора дозволяє значно продовжити термін служби бетонних конструкцій та скоротити витрати на їх обслуговування та ремонт. Для того, щоб купити гідрофобізатор для бетону – залишайте заявку на сайті gidrofob.com.ua або телефонуйте за номером:

☎️(063)811-9000